Network Hizmetleri

  • Network ağı kurulumu kişilerin ortak çalışmalarını sağlamaktadır. Birbirine kablolarla bağlanmış sunucu yazıcı, modem, bilgisayar gibi birçok haberleşme ekipmanlarının en verimli yoldan kullanılmasını sağlar.Network ağı kurulumu iki bilgisayar arasında kurulacağı gibi birçok bilgisayar arasında da kurulmaktadır. Büyük bir ağ kurulduğu zaman buna faks, modem, yazıcı, cd-rom sürücü gibi ekipmanlarda kullanılmaktadır. Büyük şirketler, bankalar, kamular, hastaneler, eğitim alanları bu hizmetimizden yararlanmaktadır.

    Network ağı kurulumu uzmanlık gerektiren bir iştir. İyi bir alt yapı olmadığı zaman istediğiniz verimi alamazsınız.  Bu hizmetimizden yararlanarak birçok avantaj sağlayacaksınız. Dosya paylaşımı, düşük maliyetle haberleşme, daha kolay yönete bilirlik, düşük maliyet, çevre cihazlarının paylaşımı gibi avantajlar sağlamaktadır.

    Network ağı kurulumu kablolu ya da kablosuz olarak kurulmaktadır. Ofislerinizde kablo kirliliği görmek istemiyorsanız kablosuz kurulumu tercih etmelisiniz. Böylece kablo kırılması, hat kesilmesi gibi sorunlar da ortadan kalkmaktadır. Firmamız bu konuda uzman bir kadro ve eğitimli personellerden oluşan bir kadro ile hizmet vermektedir. Network ağı kurulumu konusunda müşterilerimiz genellikle kablosuz ağ kurulumunu tercih etmektedirler. Böylece sürekli ofise bağlı kalmaktan da kurtulmaktasınız. İşlerinizi ofis dışından da internete girerek işlerinizi kolayca halledeceksiniz.