Hosting-Domain Hizmetleri

  • İnternet siteleri için “küçük büyük demeden her ihtiyacı karşılayan” web hosting hizmetlerini sunan firmamız Windows ve Linux için esnek çözümler sunmaktadır. İsterseniz bireysel anlamda isterseniz web hosting konusunda büyük beklenti olan portalların ve ticari işletmelerinizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Web hosting konusunda, kurumsal çözümler geliştirme konusunda büyük titizlik içinde olan firmamız, bayilik paketleriyle farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmektedir.Kurumsal ihtiyaçlar için Windows ve Linux platformunda sizlere en üstün performansı sağlamak için çalışmaktayız. Ayrıca küçük ihtiyaçlara yönelik paketlerimizde de isteğe göre Windows tabanlı ve Linux modülleri desteklemekteyiz. Web hosting hizmetlerimizde Linux platformu için Apache sürümlerini destekleyen çözümlerimiz; PDF, Curl ve GD gibi kişiselleştirilmiş modülleri de kapsamaktadır. PHP konusunda da bireysel ya da kurumsal kullanıcı fark etmeden akılcı çözümler sunan firmamız, teknik destek konusunda da PHP hosting müşterilerinin yanındadır.ASP.net ve ASP servisleri ile Windows tabanlı destek arayanların da ihtiyaçlarını karşılamakta ve yüksek trafiğe imkân veren “hızlı” çözümler sunmaktayız. Web hosting hizmetlerimizin tamamında web sunucularımız üzerinden “kesintisiz ve sorunsuz” destek sağlamakta ve tüm müşteri profillerimizin ziyaretçilerine en hızlı servislerle hitap etmesini sağlamaktayız. Orta ve büyük ihtiyaçlar için özel kurumsal çözümler de üreten firmamızın web hosting hizmetleri ile sorunsuz hizmet sağlanmasının keyfini çıkarırsınız.Alan adı, çok basit bir anlatımla şirketadiniz.com ya da isminiz.com gibi bir internet adresine sahip olmaktır. Bu alan adı sizin bundan sonra internet üzerindeki adresiniz, size erişilme noktası olacaktır…

    Bildiğiniz gibi .com .net .org alan adları ilk gelen alır prensibinde satın alındığından, sizin almak istediğiniz alan da daha önceden alınmış olabilir. Grup Web, çok geç olmadan şirket isminizi, kendi adınızı, soyadınızı ya da adinizsoyadiniz.com adresini acil olarak kaydetmenizi öneriyor.

    Bu adresi ya da alan adını kişisel kullanımınıza ait kılmak için satın almanız gerekmektedir. Bu işlemi .com, .net ve .org alan adları için çok düşük fiyatlarla, yada eğer şirketiniz Türk kanunlarına göre Ticaret Sicil’de yer alıyorsa .com.tr olarak Türkiye’den İsimtescil üzerinden yapmaktayız.