Biz Kimiz?

Doly Bilişim Teknoloji Hizmetleri, 14 yıllık tecrübenin ve yaklaşık 2 yıl süren barındırma teknolojileri üzerine yapılan AR-GE çalışmaları sonunda 21 Ocak 2021 tarihinde Ankara’da kuruldu.

Güvenlik Çözümleri, Network, Web Tasarım, Özel CRM ve ERP, Sunucu Bakım Anlaşması, Firewall, Web Hosting, Domain Tescili, E-mail Servisleri, Cloud Sunucu, Dedicated Sunucu Kiralama, Co-location Sunucu Barındırma, Sanallaştırma ve Yedekleme alanlarında hizmetler ve çözümler sunmaktayız. Türkiye’de her geçen gün artan bulut bilişim ihtiyaçlarına “kullanıcı” odaklı çözümler üretmektir. Sektörel ihtiyaçlara  hakim yönetim ve destek kadromuzla, dünya genelindeki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Tüm yenilikleri güvenli şekilde uygulamak ve sunmak için yoğun ve dikkatli çalışıyoruz.

7 gün 24 saat Destek Merkezi üzerinde sorunların tespiti için sistem destek uzmanlarımız bulunmaktadır. Sunucular üzerinde çalışma şartlarının iyileşmesi için gelişen teknolojiyi yorumlar, uygular ve gerektiği anda müdahale ederiz.

Hedefimiz, yazılımlara, onların ihtiyaç duydukları barındırma rahatlığını veriyorken sürekliliklerini de sağlamaktır. İlk günden bu yana hızla büyümemizi sağlayan şeyse bu inançtır. Bu inanca sahip çıkan tüm kullanıcılarımızla yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz ve yaşatacağız.

MÜŞTERİ
140
+
PROJE
290
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01