Bakım ve Sistem Çözümleri

  • İşletmelerin kullanmış olduğu bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, sunucu ve bulut sistemlerinde yaşanan sorunların çözümü, bu cihazların ayakta kalması ve çalışır durumda olması Doly Bilişim gibi şirketler aracılığı ile sağlanır. Düzenli olarak periyodik bakımlar, sistemlerin güvenliği ve kontrolü ancak Bilgisayar Bakım Anlaşması ile sağlanmaktadır. Bilgisayar Bakım Anlaşmasını nasıl olduğunu, ne gibi hizmetler barındırdığını sizlere Doly Bilişim olarak sunmaya çalışacağız. Bizler üzerinden hizmet alan kişilere sunduğumuz hizmetler;

Her Zaman Ulaşılabilir

Doly Bilişim olarak işletmelerin mesai saatlerine göre çalışıyoruz. Herhangi bir konuda sorun yaşar ya da desteğe gerek duymanız durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İşletmemiz 7/24 olarak hizmet vermektedir.

Yerinde Müdahale

Doly Bilişim olarak telefon ile desteğin yetersiz olması durumunda bizzat işletmelere gidiyor, teknik ekibimizi yerinde müdahaleye gönderiyoruz.

Geçici Ürün

Bakım anlaşması yapan işletmeler bilgisayar arızası, monitör arızası ya da donanımsal bir arıma yaşamaları durumunda kendilerine geçici ürün temin ediyoruz. Mevcut cihazlar servisten gelene kadar sunulan geçici cihazlar işletmelerin mağduriyet yaşamaları içindir.

Servis Garantisi

Doly Bilişim olarak arızalı ya da bakımı yapılan her ürüne ayrı bir servis garantisi sunuyoruz. Tamiratı yapılan cihazın durumuna göre belli gün ve süre ile garanti verilerbilir.

Periyodik Bakım

Bilgisayarların yedek alımları, virüs taramaları, yazılım güncellemeleri, yasal sorumluluk ve lisanslamalar tamamen kontrol altındadır. Doly Bilişim olarak cihazların kullanım durumu ve cihaz sayısına göre ara ara işletmeleri ziyaret ederek sistemleri koruma altına alıyoruz.

Raporlama ve Sistem Analizi

Periyodik bakımlar sonrasında yapılan işlemler, sunucu ve çevre birimlerinin durumu işletmeye kalem kalem rapor edilir. Kullandıkları cihaz ve sunucuların durumunu bilmek onlar için de iyi olmaktadır.

Bilişim Danışmanlığı

Doly Bilişim olarak bilişim danışmanlığı sunmaktan gurur duyuyoruz. Bilişim denilen dünya koskocaman bir okyanus deryasıdır. Aklınızı kurcalayan her bilişim konusu hakkında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizler işletmeniz için en doğru markalardan en doğru ürünü sizlere sunuyoruz. Doğru maliyet çizgisinden çıkmayan önerilerimiz işletmenizin prestijine prestij katacaktır.