Anti Virüs Hizmetleri

  • Günümüz teknolojilerinin başında gelen internet; eğitim, iletişim, medya, bankacılık, kurumsal uygulamalar, paylaşım, eğlence ve daha pek çok alanda hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bu kaçınılmaz bağımlılığı nedeniyle internetin hizmetlerinden şüphesiz ki hepimiz faydalanmaktayız. Fakat günlük hayatımıza bu kadar derinlemesine giren internet gerekli “güvenlik” önlemlerin alınmaması halinde faydalı olduğu kadar zararlı bir araç haline dönüşebilmektedir.
  • İnternet kullanımı esnasında bilgisayarınıza yerleşebilen zararlı yazılımlar (virüs, spyware, trojan vb.) bilgisayarınıza zarar verebileceği gibi bilgisayarınızda bulunan verilerinizi (kişisel bilgileriniz, banka hesap bilgileri, şifreler vb) tahrip edebilir veya art niyetli kişilerin eline geçmesine neden olabilir.
  • Ancak internet dünyasında “güvenlik” kavramı sadece bir noktada alınması gereken tedbirlerden ziyade son kullanıcıda başlayıp, hizmet sağlayıcılara kadar uzanan bir süreci kapsamaktadır. Bu süreçteki sorumluluk bilinciyle Doly Bilişim olarak; Müşterilerimize sunmakta olduğumuz internet ve kurumsal ağ hizmetlerine yönelik güncel tehditleri yakından takip etmekte ve önleyici güvenlik tedbirlerini sürekli olarak yenilemekteyiz.