Anahtar Teslim Projeler

Doly Bilişim’e özgü olan “Alternatif Çözümler Merkezi” bakış açısı ile hazırlamış olduğumuz çözümlerimiz ile kurumunuzda her biri konusunda uzman ekibimiz tarafından incelemeler gerçekleştirilmektedir. Yapılan analiz sonrasında çıkarılan raporlar sizinle müzakere yapılarak en uygun çözüm konusunda fikir alışverişi yapmaktayız. Yapılan Kick-off toplantılarından ve belirlemelerden sonra gerekli Satın almalar yada iyileştirmeler planlanarak proje ekibimiz tarafından oluşturulan zaman planlamasına eklenmektedir.Yapılan tüm incelemeler ve raporlamalardan sonra belirlenen zaman dilimi içerisinde kurumunuz ve yatırım planınız için en uygun olan SistemGüvenlikVeritabanıSanallaştırma,

portal yada yazılım çözümü uygulanmaktadır. Doly Bilişim olarak anahtar teslim projeler konusunda önemini bildiğimiz ve uyguladığımız ana konu başlıklarımızı 4 tane olarak sıralayabiliriz. Bunlar Süreklilik, Güvenlik, Kolay yönetim ve ölçeklenebilirlik olarak isimlendirebiliriz.

Süreklilik; Sürekli çalışan bir iletişim ağı kurumunuzun belkemiğidir. İşinizin aksamasını önlemek amacı ile iletişim ağı altyapınız ana işinizin kesintiye uğramamadan devamlı çalışabilmesine göre önceliklendirilmiş olarak düzenlenir.

Güvenlik; İletişim altyapınız, küreselleşen ekosistemde dış dünya ile sürekli olarak haberleşmek zorunda. Bu iletişim yoğunluğu güvenlik açıklarını da beraberinde getiriyor. Ağ altyapınız kurum içinden veya dışından oluşabilecek güvenlik açıklarına ve saldırılara karşı korunmalıdır. İletişim ağlarınızı dışarı ile iletişime açık ve saldırılara kapalı olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kolay Yönetim; Kurulan ağ altyapınızın kolaylıkla yönetilebilir ve denetlenebilir olması önemlidir. Operasyonel giderlerinizi düşürerek ap altyapısı yatırımlarınızdan en fazla faydayı almanızı sağlıyoruz. Yönetimi kolay, esnek yapıya sahip, kullanışlı ağ ve iletişim ortamları sunuyoruz.

Ölçeklenebilirlik; Büyüklüğü ne olursa olsun, tüm işletmeler yaşayan organizasyonlardır. Bu yüzden büyüyen ve gelişen işletmenizin optimum ağ altyapısı üzerinde en uygun maliyetle en iyi performansa sahip olması için çalışıyoruz.